На залиха во главен магацин

Автомобил на Акумулатор VW Beetles Бела

13,690.00ден

Опис

АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР VW BEETLES БЕЛА 6V 7AH 108.5x63x51.5cm
Батерија 6V7AH.
Брзина: 3-4 km/h.
Bluetooth далечински управувач за родители (растојание до 20 m).
Детето може да управува самостојно, користејќи го воланот и педалата.
Карактеристики: со лиценца VW Beetles, со 2.4G R/C, MP3 функција, отвор за USB/TF картичка, индикатор за батерија, EVA тркала.
Движење напред и назад, лево и десно.
Возраст: 3-6 години.
Тежина: до 30 kg.
Време на полнење: 6 – 8 часа.
Време на употреба: 1-2 часа.
– Лиценциран Фолксваген: Овој официјално лиценциран детски автомобил на Фолксваген со родителски далечински управувач има реален изглед, вклучувајќи марка, сирена, музика, светли фарови, рационализиран дизајн. Овој автомобил за возење е одличен подарок за деца од 37 до 96 месеци со максимална тежина на возачот од 66 килограми.
– Максимална безбедност: Овој автомобил со далечински управувач што може да се вози има непречено и удобно возење со екстра широки гуми, безбедносни појаси и дизајн на задните тркала со амортизација за максимална безбедност на вашето дете во возењето. Детскиот електричен автомобил започнува со мала брзина, што му овозможува на вашето дете навремено да реагира на неочекувани ситуации.
– Лесен за контрола: има 2 режими на возење на овој бебешки електричен автомобил на Volkswagen, рачен режим и режим на далечинско управување. Вашето дете може да ги контролира погонските тркала директно во возачкото седиште или можете да го контролирате со далечински управувач.
– Музичка функција и фарови: овој автомобил со родителски далечински управувач нуди реално искуство со звук и светлина. Има слот за TF картичка, достапен за поддршка на MP3 плеери. Плус, можете да ги вклучувате и исклучувате светлите предни и задни фарови. Совршено за крстарење низ соседството!

Вие исто така би сакале…