Нема на залиха

Balance bike Red – Maimeng

2,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 31474 Категории: ,

Опис

Баланс велосипед кој овозможува побезбеден и побрз начин за децата да научат да возат велосипед со тоа што ќе му дозволите на детето совладувње на балансот и самостојно управување.
Идеален за прошетки надвор.
Подесување висина на седиштето и засилени пластични бандажи.
Меко и удобно седиште составено од висококвалитетен материјал.
Гуми на пумпање
Мускулно зајакнување.
Димензии на производот: 83x57x41cm