На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка Big Water Slide 165 cm – Dolu

3,890.00ден

Опис

За домашна и надворешна употреба

Соодветно за возраст од 2 години

Димензии: 104×165,5×77,5 cm

Тежина на лизгалката: 9,1 кг