Нема на залиха

Баланс велосипед Impact QPLAY

2,590.00ден

Нема на залиха

SKU: BK00205 Категории ,

Опис

Со QPlay Impact, вашето дете може да ја развива рамнотежата додека игра, безбедно, удобно и забавно.
QPlay Impact е велосипед за балансирање со високо квалитетна рамка, прилагодливи седиште и рачки, кои совршено ќе се вклопат во растењето на вашето дете