На залиха во главен магацин

Баланс велосипед pink arrow – Chicco

3,390.00ден

SKU: 017161000 Категории: ,

Опис

Првиот точак на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на вистински велосипед со педали.
* Направено од ултра-лесен метал
* Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето
* Возраст од 2-5 години ( максимум тежина до 25 кг)