На залиха во главен магацин

Баланс велосипед Red Bullet – Chicco

3,390.00ден

Опис

Првиот баланс на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на вистински велосипед со педали.
Направено од ултра-лесен метал
Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето

Ултра лесен производ: 2,7kg
До 25kg
Соодветно за возраст од 2-5 години
Минимална висина на детето 85cm
Прилагодлив волан по висина
Прилагодливо седиште по висина
Гумени рачки кој не лизгаат
Одлични 10 инчи гуми кој амортизираат на нерамнини

Бренд: Chicco Италија