Нема на залиха

Bath Time Fun Floating Red Panda- Lego

890.00ден

Нема на залиха

Опис

Забавна играчка за во бања за вашите најмили.
Лесно се склопува и лесно се чисти по користење.
Користете ја кофата да го избањате вашето ново пријателче.
Сетот содржи 5 парчиња.