На попуст!
На залиха во главен магацин

Базен со лизгалка BestWay

3,190.00ден

Опис

Дали сакате да му овозможите на вашето дете незаборавна забава во приватноста на вашата градина? Игралиштето на надувување ќе го претвори во вистински центар за забава за вашето дете. Базен со атракции на надувување како тобоган на надувување, фонтана за вода сигурно ќе го воодушеват вашето малечко и ќе му станат омилено место за игра. Базенот е направен од мек, но издржлив материјал и е максимално безбеден за најмалите деца. Шарениот базен во облик на облак сигурно ќе го привлече вниманието на секое дете.

 

257 x 145 cm x 91 cm