Нема на залиха

Бензиска пумпа – Janod

4,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 3700217357184 Категорија

Опис

Голема бензинскa пумпa од дрво, на 3 нивоа,  опремена со рачен елеватор и станица за миење на првото ниво. Содржи  8 дрвени додатоци (4 возила, 1 пумпа за гориво, 3 карактери во акција) и лист налепници (А4 формат).

Димензии: 46.2 x 31.2 x 35 cm
Материјал: Дрво
Препорачана возраст: 3 – 8 години