На залиха во главен магацин

Чинија Heart Сина 9m+ – Chicco

1,190.00ден

SKU: 102172000 Категории: ,

Опис

Прекрасна силиконска чинија во облик на срце, со вакуум под неа, за да може полесно да се постави на масата.
100% без силиконски БПА.
Може да се користи во микробранова печка и машина за миење садови.
Со дијаметар од 19 см.

Може да ви се допаѓа и…