Нема на залиха

Детска Играчка Пегла

450.00ден

Нема на залиха

Опис

Пегла со светлечки ефекти. Потребни се 2 АА батерии кои не се вклучени во сетот.
Соодветно за деца над 3 години

Вие исто така би сакале…