Нема на залиха

Детско седиште за велосипед Светло Сиво

3,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 2687 / 31517 Категории ,

Опис

• Физичка активност заедно со вашето дете.
• За деца до 22 кг.
• Безбедносни каиши за детето.
• Производот содржи мека подлога за удобност.
• Лесен за монтирање и одржување.
• Димензии на производот: 35x80x25cm.