Нема на залиха

Дидикар црвен – Pilsan

2,510.00ден

Нема на залиха

SKU: 07814-1 Категории ,

Опис

За возраст од  3 години
Макс. Капацитет 50 кг.
Систем за движење напред / назад и десно / лево одете со движење на управувачот
Состојувачки систем за управување и движење
Погоден за употреба во затворени простории и на отворено
Лесено пренослив
Помага во зајакнување на мускулите на рацете и нозете на децата
Издржлив материјал
Елегантен изглед и ергономски дизајн
Суровина без канцерогени погодни за здравјето на децата