Нема на залиха

Дино лизгалка за дома и надвор – Pilsan

6,650.00ден

Нема на залиха

SKU: 06198 Категорија:

Опис

 

За возраст: од 1 година
Димензии: H122 cm x W62 cm x L140,5 cm x 123 cm
Максимална носивост 35 кг.
Стилски и ергономски дизајн со Дино изглед
Леснa инсталација
Можност за употреба дома и надвор
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата