На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Сет За Шминка – Phoohi

1,590.00ден

Опис

Сертификат: EN71 ASTM F963
Возраст: 3+
Пакување: Торба
Големина на пакување: 18*15*7CM
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Возраст: од 2 до 4 години

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…