Нема на залиха

Дрвена играчка за туркање JANOD

1,390.00ден

Нема на залиха

Опис

Прекрасна играчка за туркање со многу меки и трендовски бои со насликани слатки животни што ќе им послужи на децата како поддршка додека учат да одат. Кога се тркалаат, топчињата одвнатре анимираат и ѕвонат удирајќи се едно од друго. Рачката може да биде одвртена и прилагодена за висината на вашето дете (две позиции). Боите се на водена основа.

Димензии: 16.8 x 9 x 49 cm
Материјали: Дрво ( иверка и црешово дрво)
Возраст: 18-36м