Нема на залиха

Дрвена Кујна со Додатоци – Hape

8,890.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст од 3 години и понатаму
Со специјална рингла со вентилатор
Кафемат, микробранова печка, фрижидер, корпа за отпадоци за рециклирање и три двострани картички со рецепти
Ги поттикнува креативното играње, комуникацијата и социјалните способности
Димензии 88.6 x 29.7 x 90 cm

Покажете им на вашите гости како да зготват вкусно јадење со оваа фантастична кујна!

Оваа кмплетна кујна има електрични рингли. Кога ќе ја вклучите црвената, таа ќе светне и ќе испушта звуци на вода што врие, додека другата рингла наменета за пржење ќе светне сино со помош на забавната технологија со вграден вентилатор, храната ќе лебди, ќе се врти и тресе во вашата тава!

Комплетот вклучува корпи за рециклирање и други додатоци, хартиена храна и картички со рецепти со шест различни јадења што треба да ги пробате!

За електричните функции на шпоретот, тој може да се полни со вклучениот кабел.

Корпата за отпадоци има различни делови, што им помага на малите да ги научат вредните лекции за рециклирањето и за грижата за планетата!

 

Вие исто така би сакале…