Купи!
На залиха во главен магацин

Дрвена Паркинг Кула – Tooky Toy

2,790.00ден

Опис

Трикатниот паркинг на Tooky Toy е погоден за деца над 3 години.
Има хелиодром, лифт, паркинг и бензинска пумпа. Изработено од висококвалитетно дрво вклучувајќи смрека и иверица.
Површината на секое ниво е внимателно полирана и лакирана со бои на база на вода кои се безбедни за здравјето.
Комплетот вклучува хеликоптер, хеликоптерска подлога, паркинг на две нивоа, 3 дрвени колички и бензинска пумпа.
Големина: 50x30x37 cm
Големина на пакувањето: 30,5x16x40,5 cm

Вие исто така би сакале…