Купи!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Гитара – Moni Toys

1,850.00ден

Опис

Оваа дрвена гитара е специјално дизајнирана за најмалите музичари. Изработена е од безбедни материјали, така што родителите можат да бидат спокојни додека нивното дете се забавува. Малите ќе научат да свират и ќе ги развиваат своите музички таленти уште од мали нозе, па дури и може да настапуваат пред своите родители и пријатели.
Гитарата има интересен дизајн кој ќе му се допадне на секое дете и е одличен подарок за роденден или друга пригода.
Големина: 7x20x55 cm
Големина на пакувањето: 7,5×20,5×55 cm

Вие исто така би сакале…