На залиха во главен магацин

Дрвени Играчка За Редење Кула Со Животни – Phoohi

1,240.00ден

Опис

Големина на пакетот: 7 x 7 x 28 цм
Возраст: 24M+
Големина на пакување: 7,5 x 7,5 x 28,5 цм
Тип: Други едукативни играчки
Материјал: дрво
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…