На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Сет За Десерт Blue – Phoohi

1,190.00ден

Опис

Материјал: МДФ + цврсто дрво
Големина на производот (држач за торта): дијаметар 15,5 x H18,5 цм
Големина на производот (чаша): дијаметар 8,0 x H4,5 цм
Големина на пакување: 24 x 10 x 24 цм
Тип: Играчка за предучилишна возраст
Сертификација: ASTM
Сертификација: EN71
Сертификација: ce
Пол: унисекс
Возраст: 2 до 4 години

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…