Нема на залиха

Дрвени математички пазли 4 во 1 – Tooky Toy

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Шарените слики го поддржуваат развојот на перцепцијата на бојата уште од рана возраст.
Чудесен начин да го научите детето да ги препознава боите, формите и пропорциите.
Едноставни и мазни форми кои се лесни за држење.
Изработена од високо квалитетен материјал со голема издржливост.
Наменета за деца 18м+.