На попуст!
Нема на залиха

Држач За Шише И Телефон – FreeOn

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Држач за шише и телефон погоден за бебешко шише или шише за вода и практичен одвоен простор за телефон. Универзален и погоден за сите колички.

Димензии: 12 x 9,3 x 15 cm