На попуст!
На залиха

Играчка За Хранилка Caterpilar 6m+ – Chicco

1,110.00ден

SKU: 100360000 Категории: ,

Опис

Гасеницата Фил на Chicco го придружува детето за време на хранењето, занимавајќи го со звучни ефекти и можност за активности со рацете .
Со различни звуци и мелодии, транспарентен прстен со мини топчиња и лесно нафатна рачка.
Препорачана возраст: 6м – 18м