На залиха во главен магацин

Душек Лубеница – Bestway

1,790.00ден

SKU: 3839 / 43140 Категории ,

Опис

Издржливи винилни/безбедни вентили од 0,30 mm,
Обиколни врзувачи на двата краја,
Вклучувајќи самолеплива поправка лепенка.
Димензии: 187см.

Вие исто така би сакале…