На залиха во главен магацин

Футрола Термо За Шише Сива – Chicco

740.00ден

Опис

Chicco држачот за шише го прави лесно и практично за носење шишето за хранење на бебето во вашата торба и има можност да се прикачи на количка, било каде и да одите. Материјали со висок квалитет и топлинска изолација на внатрешниот слој, се идеални за одржување на температурата на содржината внатре за времето кое е потребно. Тој е многу разновиден и може да се прилагоди на сите шишиња за хранење на Chicco.