На залиха во главен магацин

Глодалка Прстен – Chicco

290.00ден

SKU: 715200600 Категории: ,

Опис

Глодалка со гел, прстен, достапна во две бои.
Глодалката исполнета со гел помага во болниот процес на избивање на забчињата. Да се разлади пред да се даде на бебето, поради подобар ефект. Ги лади десните и ја олеснува болката.
При нарачка, во забелешка пишете ни за која боја се одлучивте.