На попуст!
Нема на залиха

Голем сет лизгалка, лулашка кош, статива, масички и столче – Dolu

13,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Голем сет лизгалка, лулашка кош, статива, масички и столче

Димензии 124x250x150 cm, 24 kg

Сетот е одлична забава за дечиња од 24 месеци, а исто така е одличен за правилен раст и развој на телото од мали нозе.