На залиха во главен магацин

Греач За Шише – Chicco

2,490.00ден

Опис

Брзо и безбедно, гарантира совршени резултати секогаш за Вас и Вашето дете.
Грејачот за шише и храна за бебиња е едноставен за употреба и одличен за ангажирани родители. Загревањето е брзо, безбедно и обезбедува совршени резултати за бебето во секое време. Овој грејач ќе Ви биде најдобриот партнер во подготовката на оброците за Вашето бебе.

Две во едно! Ги загрева шишињата или тегличките со бебешка храна.
Загрева за некоја минута.
Останува топло до 1 час.
Отстранлив додаток за помали шишиња или теглички за бебешка храна.
Автоматско исклучување.
Одговара на повеќе модели шишиња.