На залиха во главен магацин

Играчка Подлога Milestone Playmat Eco+ -Chiccco

1,990.00ден

Опис

Голема подлога, мека и шарена, која ќе ви овозможи да го овековечите секој момент од растењето, месец по месец, на вашето дете.
Само оставете го бебето да легне на подлогата и со сонцето што го означува месецот, можете да го фотографирате со што ќе го одбележите роденденот секој месец.
Простирката е направена од 65% рециклирана ткаенина, мека на допир, а мекото уво на слонот е направено од рециклиран велур.
Двата привезоци се направени од 80% рециклирана пластика за да се задоволат мануелните активности.
Препорачана возраст 0м+