На залиха во главен магацин

Играчка Rainbow Mini Pack 24 PC – Connetix

3,190.00ден

Опис

Истражувајте ги облиците и боите и во 2D и во 3D.

Без разлика дали барате совршен подарок, љубопитни за магнетните плочки на Connetix или сакате да ја проширите вашата колекција, мини пакетот Rainbow од 24 парчиња нуди возбудливи можности!

Соодветно за деца над 3 години.

Вие исто така би сакале…