На залиха во главен магацин

Играчка Pastel Ball Run Expansion Pack 80 PC – Connetix

7,990.00ден

Опис

Подгответе се да имате блескава, зумирање и забава со вртење со нашиот пакет за проширување на пастелни топки. Со НОВИ ексклузивно дизајнирани парчиња спирала, „X“ и двојни чинии – овој пакет за проширување сигурно ќе го предизвика вашиот внатрешен инженер да создаде поголеми, повозбудливи дизајни.

Овој отворен пакет за проширување вклучува конекторни квадратни магнетни плочки, дрвени топчиња плус низа јасни цевки со бразди кои ќе ви овозможат да го истражувате движењето и гравитацијата како никогаш досега – X-облик за повторно насочување и свртување на дејството, двоен влез чинии за нови начини за заедничко играње и трка, спирални парчиња за забава со следење на очите, плус 1/2 и 1/4 парчиња за пресврти и вртења.

Како квалитетна играчка со отворен крај, Connetix ќе расте СО децата додека тие учат и нивната игра станува посложена. Дополнете го вашиот пакет за проширување на пастелни топки со нашите пастелни топки, основни плочи и стартер пакет од 62 парчиња за да ги подигнете вашите креации од Connetix на следното ниво.

За нашите производи:

Сите плочки се направени од нетоксична ABS пластика која е без BPA, олово и фталат, запечатена и закована за дополнителна безбедност.
Нашиот уникатен заоблен дизајн му овозможува на Connetix да биде силен додека нуди прекрасни јасни прекршувања.
Connetix се компатибилни со други водечки брендови.
Препорачана возраст: 3+ (содржи магнети и мали делови).

Вие исто така би сакале…