Нема на залиха

Играчка за на Хранилка Коњче – Hola

990.00ден

Нема на залиха

Опис

Играчката испушта меги звуци од вградената тропалка а нејзиниот шарен изглед ќе го задржи вниманието на вашето дете.
Соодветно за деца над 6 месеци.

Вие исто така би сакале…