На попуст!
На залиха во главен магацин

Музичка вртелешка 3 во 1 Розе – Infantino

2,690.00ден

Опис

Во текот на ноќта бебето може мирно да спие со помош на музичката вртелешка
Ѕвездениот прожектор го осветлува простор и испушта мелодија
Поседува огледало и тајмер за автоматско исклучување
Како детето расте, оваа ноќна светилка може да се трансформира во ѕвезден прожектор поставен на креветчето
Наменето за бебиња од раѓање
Димензии: 41 цм x 13 цм x 30,5 цм

Вие исто така би сакале…