На попуст!
Нема на залиха

Камен Куќа Од 2 Години Сива – Pilsan

4,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 06437 Категории ,

Опис

Камен куќа од 2 години – Pilsan
Димензија: H:151 L:114 L:85 W: 85 cm
За внатрешна и надворешна употреба
Лесна за инсталација
Квалитетна пластика која не се оштетува од сонце и дожд

Вие исто така би сакале…