Нема на залиха

Клацкалка Авионче Сино

4,400.00ден

Нема на залиха

SKU: 7888133 Категории ,

Опис

• Клацкалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.
• Активноста на клацкалката ги зајакнува мускулите на нозете и рацете за време на движењето,оваа активност е корисна за подобрување на рамнотежата и моторните вештини.
• Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал,  прекрасен дезен за вашите најмили.
• Димензии на седиштето: 30 cm.
• Димензии на производот: 130x37x31 cm.

Вие исто така би сакале…