На залиха во главен магацин

Трицикл Rito со “PU” Гумени Тркала Gray – QPlay

8,590.00ден

Опис

Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда. Безбедносни појаси со повеќе функции. Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува. Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето. 25 см и 20 см PU тркала. Полиуретанските (PU) тркала се уникатен производ кој нуди еластичност на гумени тркала во комбинација со цврстина и издржливост на металните тркала. ON/OFF копче за ослободување на предно тркало. Нелизгачки педали. Потпирач за нозе. Практична шопинг корпа на задната страна.
Наменет за деца на возраст од 10 месеци до 36 месеци. 4 начини на користење со цел да го прати детето во растот.
Овој е прв трицикл на Qplay со механизам на склопување.

Вие исто така би сакале…