Нема на залиха

Клацкалка Гасеница – Paradiso Toys

1,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 06600220 Категории ,

Опис

Наменета за деца над 2 години.
Клацкалка во форма на гасеница, можи да ја користат 1 до 2 деца одеднаш.
Антените од гасеницата може да се користат како рачки.
1,58 кг
85х46х47 см

Вие исто така би сакале…