На залиха во главен магацин

Слон клацкалка

2,540.00ден

SKU: 866 / 06165 Категории ,

Опис

– За возраст од 3 години
– Максимален капацитет до 35 кг.
– Отстранлива база
– Може да се користи со лулка
– Патентиран систем за заклучување
– Елегантен изглед и ергономски дизајн
– Суровина без канцерогени погодни за здравјето на децата