Нема на залиха

Клацкалка со тркала – Dolu

2,020.00ден

Нема на залиха

SKU: 1382 / 1809 Категории ,

Опис

Клацкалка со тркала

Димензии: 48x69x33cm

Тежина: 11,46 kg