Нема на залиха

Количка Everly Grey Mist – Chipolino

2,890.00ден

Нема на залиха

SKU: LKEV02102MT Категории ,

Опис

Количката е погодна за новороденчиња и деца со тежина до 15 кг.;
Лесна класична рамка;
Лесно преклопување на натстрешницата;
Потпирачот за грб е прилагодлив на многу позиции според потребите на детето;
Безбедносен ремен со 5 точки со мек обрач;
Џеб за додатоци;
Прилагодлив потпирач за нозе;
Удобни рачки од високо квалитетен материјал;
Кошница за багаж;
Сите тркала имаат амортизери;
Задни тркала со сопирачка;
Количката е произведена во согласност со европскиот стандард EN1888-1.