На попуст!
На залиха во главен магацин

Количка Julie One Black Gold – Lionelo

11,590.00ден

SKU: 5903771704328 Категории ,

Опис

Практична и безбедна количка
Julie One е комбинација на функционалност, лесна структура и елегантен дизајн. Малата тежина на количката и издржливите тркала со амортизери гарантираат одлично маневрирање и висока удобност при патување. Благодарение на широкиот асортиман на додатоци, родителите можат да се подготват за какви било околности, така што детето е сеопфатно згрижено.

Лесна рамка и компактно преклопување
Лесната алуминиумска рамка ја прави Julie One лесна за маневрирање и користење. Количката лесно се преклопува и е компактна за полесен транспорт и складирање. Големата и длабока тенда со интегриран прозорец обезбедува висока удобност при патувањето и ефикасна заштита од променливо време. Потпирачот за грб на Julie One се прилагодува, а исто така се прилагодува и потпирачот за нозе. Детето не може да се лизне од количката благодарение на безбедносните ремени со 5 точки и пречката, покриена со еко кожа, која се отвора од двете страни.

Тежина до 22 кг

Максимален капацитет на носивост 25 kg

Возраст од 0-48 месеци

Вие исто така би сакале…