На залиха

Количка Litetrax Select 4 DLX Sportwagen Gray Flannel – Joie

13,990.00ден

SKU: S1112VCGFL000 Категории: ,

Опис

Брзо, компактно затворање, само со една рака, лесно достапно во средината на седиштето.
Наменета од раѓање, со целосно спуштање на наслонот.
Совршено одговара со gemm и i-Gemm седиште за во автомобил, не се потребни адаптери.
Екстремно компактна кога е затворена, за да може да ја ставите во секој багажник.
Автоматско заклучување.
Нежно спуштање на наслонот за грб, само со една рака, за да не го разбудите бебето што спие.
Прилагодување во повеќе позиции на наслонот за грб, прилагодлив држач за нозете, за поудобно седење на бебето.
Водоотпорна тенда со УВ заштита.
Држач за чаша.
Суспензија на сите тркала за помеко возење на секаков терен.
Заклучување на предните тркала.
Безбедносна пречка за заштита на детето.
Кочница на задните тркала.
Прилагодување на заштитните каиши со 5 точки на отпор.

Може да ви се допаѓа и…