На попуст!
На залиха во главен магацин

Количка Polly 3 In 1 Grey – Moni

18,750.00ден

SKU: 62 / 0665851699 Категории , ,

Опис

Материјал на конструкцијата: Алуминиум.
Систем за кочење: поврзана кочница на задните тркала.
Максимална тежина: до 15кг.
Возраст: од 0 до 36 месеци.
Тип на затворање: како книга.
Наслонот за грб се прилагодува.
Тенда со мрежест прозорец.
Заштитна предна пречка.
Додатоци: Торба, прекривка за нозе.
Еко кожа, мека подлога.
Број на тркала:4
Предни гуми: 7 инчи
Задни гуми: 10 инчи.
Во комплетот е вклучен мека подлога за корпата, прекривка за нозе.
Седиште за во автомобил: група 0+ (0-13кг)

Вие исто така би сакале…