Нема на залиха

Количка Signature Finiti Sportwagen Eclipse – Joie

28,400.00ден

Нема на залиха

SKU: S1606AAECL000 Категории ,

Опис

Повеќенаменска количка, паметно ги комбинира, седиштето за автомобил и седиштето свртено кон напред или назад.
Без разлика дали седиштето е поставено кон напред или назад, оваа количка лесно се затвора и стои подготвена за складирање со брзо влечење.
Практичното и брзо ослободување на задниот дел од седиштето овозможува лесно преклопување.
Тежи само 11,21 кг.
Иновативната флексибилна комфорна суспензија во седиштето е дизајнирана за најнепречено возење.
Рамното лежиште создава голема удобност и пријатно возење.
PunctureProof™ гумени тркала исполнети со пена.
Екстра голема корпа за складирање со целосен и лесен пристап.
Прилагодлива тенда со вентилација.
Тенда со UPF 50+ и кабаница.
Свилено мазна суспензија на сите тркала.
Богати ткаенини.
SoftTouch ремен со 5 точки на поврзување со 3 прилагодливи висини.
Autoclick™ магнетна тока.
Брзо делување на сопирачката со еден допир.
Торбата која е прикачена на корпата може да се одстрани.
Држач за чаши.
Количката е наменета од раѓање до 22кг.