На попуст!
Нема на залиха

Количка За Близнаци Rome Black – Moni

10,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 066T106 Категории ,

Опис

Комбинирана детска количка наменета за деца од 0 до 36 месеци со максимална тежина до 15кг.
Предни тркала кои ротираат за 360 степени и можат да се движат само праволиниски;
Отсранлива тенда со заден џеб;
Прилагодлив потпирач за грб со неколку положби на лежење
Подлога за нозете со две позиции на подесување;
Вклучена е прекривка за нозете;
Предна отстранлива пречка;
Шопинг корпа (до 2кг максимум);
Сигурносен појас од 5 точки;
Задна кочница;
11.5 кг
98 x 72 x 105 цм
75 x 19 x 74.5 цм