Нема на залиха

Комплет од дрво – Вкусен појадок – Hape

1,390.00ден

Нема на залиха

SKU: 6943478030824 Категорија

Опис

Подгответе се за најважниот оброк во денот со овој забавен комплет појадок. Вклучува јогурт со капак што се отвора, млеко и шише сок од портокал што клика кога ќе го свртите капачето. Исто така, вклучува едно јајце со чашка, сад за овесна каша со лажица, две парчиња тост и по едно парче домат, зелена салата и сирење.