Нема на залиха

Комплет шини од дрво 24 парчиња – Hape

1,280.00ден

Нема на залиха

SKU: 6943478014954 Категорија

Опис

Проширете ја вашата железничка линија кон следниот град! Овoj комплет од разновидни прави и закривени шини е извонреден додаток на комплетите со возови и отвора многу можности за идеите на малите конструктори.
Содржи 24 парчиња.
Материјал: дрво

Вие исто така би сакале…