На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Сензорен Воз – Hape

2,090.00ден

Опис

Овој музички комплет e вистинско уживање за детските сетила! Стимулирајте ги видот, чувството за допир и слухот на вашето дете, со овој привлечен сет со воз и шини. Вклучува шина-ксилофон, шини со бои од виножито, тропалка, разнобојна лоломотива, блокче во вид на лак и огледало.

Соодветно е за возраст: 18м+

Материјал: Дрво, метал, пластика

Вие исто така би сакале…