На попуст!
Нема на залиха

Креветче 2 Во 1 Day ‘N’ Night Grey Cangaroo

8,890.00ден

Нема на залиха

Опис

Креветчето Day`n`Night е погодно за бебиња од раѓање до 1 година или тежина од 11 кг.
Висината може лесно да се прилагоди на 5 нивоа, вклучувајќи и функција против рефлукс.
Покрај тоа, едната страна се спушта и можете да го поставите до вашиот кревет.
Креветот може да се трансформира во оградица за играње. Креветчето е опремено со две тркала за лесно и брзо преместување.
Ногарките имаат 3 позиции во должина. Во комплетот е вклучен и душек.

Практичен и удобен производ 2-во-1: Детско креветче и оградица за играње.
Голем отвор со патент за полесен пристап на детето.
Анти-рефлуксна функција.
Висината може лесно да се прилагоди на 5 нивоа.
Изработено од исклучително висококвалитетни материјали.
Душек со навлака, вклучен во комплетот.

Големина: 94x55x82 cm
Тежина на креветчето: 13 kg
Максимална тежина на детето: 11 kg
Возраст: 0-12 месеци